Obrazovka s aplikací

KU AKADEMIE

Unikátní vzdělávací kurzy pro všechny profesionály v gastronomii

V Kulinářském umění víme, že teorie a praxe jdou v gastronomii ruku v ruce. Proto kromě online tréninkového nástroje nabízíme v Česku unikátní program KU Akademie. Jeho cílem je formou systematických a praktických seminářů naučit 70 kulinářských technik všechny současné i budoucí profesionály.

Pro koho je ku akademie?

Komu je KU Akademie určena?


PEDAGOGICKÝM PRACOVNÍKŮM

KU Akademie Pedagog obsahuje akreditované semináře kulinářských technik a mezinárodních kuchyní. Pomáhá učitelům z odborných gastronomických škol trénovat a zdokonalovat se ve znalosech a dovednostech kulinářských technik v rámci DVPP.

KU AKADEMIE PEDAGOG

TALENTOVANÝM STUDENTŮM GASTRONOMIE

Víme jak je důležité je pro náš obor podporovat a motivovat talentované studenty. Proto jsme připravili KU Akademii Student, kde žáci získají prvotřídní praktické zkušenosti všech kulinářských technik od špičkových českých kuchařů.

KU AKADEMIE STUDENT

KUCHAŘŮM Z GASTRONOMICKÝCH SÍTÍ

KU Akademie Profesionál je určena všem kuchařům, kteří se chtějí zdokonalovat ve svých znalostech a dovednostech profesionálních kulinářských technik. Každý úspěšný šéfkuchař se účí celý život.

KU AKADEMIE PROFESIONÁL

KUCHÁŘŮM ZE ŠKOLNÍCH JÍDELEN

Školní kuchaři jsou profesionálové, kteří se starají o důležitou část života našich dětí. I oni si zaslouží prvotřídní trénink. KU Akademie pro ně navíc představuje i cenný rekvalifikační nástroj.

KU AKADEMIE ŠKOLNÍ KUCHAŘ
Preferujete původní verzi KU? Zobrazit ji můžete zde