WORKSHOP PRO ŠKOLY

Ukážeme vám kouzla Kulinářského umění v akci

Na našich pravidelných online workshopech nabízíme možnost školám nahlédnout pod pokličku kulinářského umění. Naši lektoři vás provedou osobně celým programem a ukáží vám, jak může KU Vzdělávání pomoci zkvalitnit výuku i na vaší škole.

Obrázek na pozadí

Co se na online workshopu dozvíte?

Praktická ukázka produktu KU Vzdělávání

Naši tým vás živě provede kompletním programem KU Vzdělávání. Ukážeme vám profesionálně zpracované videokurzy kulinářských technik, studijní plán s interaktivními kvízy a knihovnu receptů vyvinutých pro praktickou výuku.

Rady a tipy jak učit podle moderních gastronomických standardů

Program KU Vzdělávání je plně v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem a je vhodným podkladem pro váš školní vzdělávací program. Díky zkušenostem na více jak 80 školách vám dokážeme poradit, jak začít vuyčovat zábavně pomocí našich moderních výukových nástrojů.

Probereme potřeby vaší školy a jak vám můžeme pomoci

Každá škola má své specifické potřeby. Na workshopu si vás rádi vyslechneme a spolu se pokusíme přijít na to, jak může Kulinářské umění pomoci právě vaší škole.

Buďte součástí změny v gastronomii

Ozvěte se nám a my vám ukážeme některý z programů Kulinářského umění v akci a pomůžeme s jeho implementací. Navíc vám dáme 14 dní na vyzkoušení.

Preferujete původní verzi KU? Zobrazit ji můžete zde