Obrazovka s aplikací

KNIHOVNA PROFESIONÁLNÍCH RECEPTŮ

Gastronomické know-how pro budoucí profesionály

Zapomeňte na normy a receptury. Poskytněte svým studentům moderně zpracované recepty včetně video návodů a fotografií. Každý recept navíc obsahuje i nákladovou kalkulaci (food cost), díky kterému se studenti naučí práci s financemi.

Mám zájem

Šité na míru praktické výuce

Obrázek postupu vaření

Desítky profesionálně připravených receptů

Všechny recepty pro vás připravuje v moderním gastro studiu tým šéfkuchařů a nutričních terapeutů na profesionálním gastro vybavení.

Důkladně zpracovaný postup včetně foto a videonávodů

Každý krok v pracovním postupu je detailně popsán a je navíc doplněn foto nebo video návode tak, aby vznikal minimální prostor pro chybu. Student tak vždy má kompletní informace pohodlně po ruce na jakémkoliv mobilním zařízení.

Vhodné pro praktickou výuku i praxi

Recepty jsou přizpůsobeny profesionálnímu vaření a tedy vhodné pro výuku a praktický trénink na školách. Navíc jsou přiřazeny k jednotlivým kulinářským technikám, což zjednodušuje praktickou výuku.

Kompletní přehled nejen o receptech

ilustrační obrázek vaření pokrmu

Mějte přehled o nákladech

Součástí každého receptu je nákladová kalkulace (food cost), ve které jsou uvedené hrubé a čisté váhy, přesné množství surovin, výrobní cena a z ní vycházející prodejní cena. Tyto hodnoty je možné měnit a uložit si svou vlastní verzi food costu.

Alergeny a výživové hodnoty jednoduše

S výživovými poradci ze Státního zdravotního ústavu počítáme výživové hodnoty a Nutri-Score. Vařit výživově vyvážená jídla je snazší než kdy jindy.

Neustále se rozšiřující knihovna receptů

Jaké výhody vám KU Knihovna receptů přinese


PRAKTICKÁ VÝUKA V UČEBNĚ, NA PRAXI, NEBO DOMA


NEJVĚTŠÍ DIGITÁLNÍ KNIHOVNA PROFI RECEPTŮ NA JEDNOM MÍSTĚ


NÁKLADOVÁ KALKULACE U KAŽDÉHO RECEPTU


NÁVAZNOST NA VÝUKU KULINÁŘSKÝCH TECHNIK

Buďte součástí změny v gastronomii

Ozvěte se nám a my vám ukážeme některý z programů Kulinářského umění v akci a pomůžeme s jeho implementací. Navíc vám dáme 14 dní na vyzkoušení.

Preferujete původní verzi KU? Zobrazit ji můžete zde