Obrazovka s aplikací

SYSTÉM PRO SPRÁVU RECEPTŮ

Vaše gastronomické know-how a ekonomika na jednom místě

Mějte veškeré recepty svého konceptu přehledně na jednom místě. Díky KU Systému pro Správu Receptů bude každý pokrm, který opustí kuchyni, splňovat nejvyšší standardy vašeho konceptu. Navíc budete mít kompletní přehled nad nákladovostí, výživovými hodnotami i alergeny.

Mám zájem

Šité na míru profesionální kuchyni

Desítky profesionálně připravených receptů

Všechny naše recepty pečlivě vyvíjíme a testujeme v moderním gastrostudiu na profesionálním gastronomickém zařízení. I díky tomu máte jistotu, že recept připravíte vždy ve stejné kvalitě.

Důkladně zpracovaný postup včetně foto a videonávodů

Každý krok v pracovním postupu je detailně popsán a je navíc doplněn foto nebo video návodem tak, aby vznikal minimální prostor pro chybu. Každý kuchař v týmu má tedy ke každému receptu kompletní informace, které mu umožní připravit ho pokaždé stejně dle konceptu vaší restaurace.

Vhodné pro širokou škálu konceptů

Recepty obsažené v Systému pro správu receptů vyvíjíme pro širokou škálu gastronomických konceptů. Knihovnu profesionálních receptů neustále rozšiřujeme dle konkrétních požadavků trhu a našich zákazníků. Tedy i vy můžete ovlivnit, jaké recepty budeme vyvíjet.

Kompletní přehled nejen o receptech

Mějte přehled o nákladech

Ekonomika provozu je základem správného fungování každé restaurace. Proto je součástí každého receptu nákladová kalkulace (food cost), ve které jsou uvedené hrubé a čisté váhy, přesné množství surovin, výrobní cena a z ní vycházející prodejní cena. Tyto hodnoty je možné měnit a uložit si svou vlastní verzi food costu. Díky tomu budete mít přesný přehled o nákladovosti každého pokrmu.

Alergeny a výživové hodnoty jednoduše

S výživovými poradci ze Státního zdravotního ústavu počítáme výživové hodnoty a Nutri-Score. Vařit výživově vyvážená jídla je snazší než kdy jindy.

Potřebujete recepty na míru svému konceptu? Není problém!

Potřebujete vyvinout recepty na míru vašemu konceptu, které budou součástí Systému pro Správu Receptů? Není problém. Náš tým je připravený vámi požadované recepty vyvinout ve spolupráci s vaším týmem v našem profesionálním gastro studiu. Vaše recepty tak dostanou jednotnou formu a systém dostupný pro váš tým.

Mám zájem

Neustále se rozšiřující knihovna receptů

Jaké výhody vám Systém pro správu receptů přinese


Gastronomické know-how pod kontrolou


Standard v pracovních postupech receptů


Přehled o nákladovosti jídel (Food cost)


Přizpůsobené pro profesionální vybavení

Buďte součástí změny v gastronomii

Ozvěte se nám a my vám ukážeme některý z programů Kulinářského umění v akci a pomůžeme s jeho implementací. Navíc vám dáme 14 dní na vyzkoušení.

Preferujete původní verzi KU? Zobrazit ji můžete zde