SPUSTILI JSME KU V NOVÉM A S DALŠÍMI FUNKCEMI Vyzkoušet nyní
SPUSTILI JSME KU V NOVÉM A S DALŠÍMI FUNKCEMI Vyzkoušet nyní

Registrační údaje

Pro zakoupení licence se prosím zaregistrujte, vyplňte níže uvedená pole a stiskněte potvrdit.
Být registrovaný se vyplatí, získáte další video kurz zdarma!

Vyplňte e-mail, na který chcete provést registraci.
Vyplňte heslo, kterým se budete přihlašovat.

Vyberte, prosím, zda jste:

Vyberte své zaměření.

Bez souhlasu se zpracováním údajů to nepůjde :-/

Přihlášení

Zadejte email a heslo uvedené při registraci a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“

Vyplňte e-mail zvolený při registraci.
Vyplňte své heslo.

Zapomenuté heslo

Zadejte email uvedený při registraci, budou Vám na něj odeslány nové registrační údaje.

Změna hesla

Přepnout na uživatele

Členství

Kurz zdarma
Vyzkoušejte si ho!
Koupit licenci
Aktivovat promo kód
Koupit jako dárek

Naučte se s námi techniky Kulinářského umění...

VYBERTE SI DRUH LICENCE

Chcete využívat licenci jako Hobby kuchař pro své domácí vaření nebo jste profesionál, který chce neustále zlepšovat své Kulinářské umění a znalosti kulinářských technik?

HOBBY licence
roční 1990 Kč
i

nebo

PROFI licence
roční 3990 Kč
i

Chcete svoje blízké nebo kolegy obdarovat licencí Kulinářského umění? Ano, je to možné :-)

Koupit jako dárek

Pro více informací o jednotlivých licencí najeďte na
"i" vedle tlačítka. Také se můžete podívat na stránku
"Profesionál" nebo "Hobby kuchař".

Video kurzy

Zobrazit:

Ukázkový

Vaření rýže - risotto metoda

 • Ukázka zdarma

8 video bloků / 19:35 minut i

Vstoupit na kurz
Risotto metoda je jedním ze 4 způsobů vaření rýže. V této lekci se naučíme, jak krok po kroku, touto metodou připravit základní autentické italské risotto. Víte, jak vzniká krémová konzistence risotta? Toto a mnoho dalšího se v této lekci naučíte.

Jednotlivé části hovězího masa - Interaktivní býk

 • Ukázka zdarma
 • Nový

0 video bloků / 0:00 minut i

Vstoupit na kurz
Chcete se naučit kde najít jednotlivé části hovězího masa? Podívejte se na našeho interaktivního býka, ve kterém najdete všech 30 částí včetně fotek a popisku jednotlivých druhů masa.

Základy práce s nožem

Jak vybrat správný nůž

10 video bloků / 11:18 minut i

Přehrát ukázku
Nůž je asi nejdůležitějším nástrojem každého kuchaře. Každý úkon v kuchyni vyžaduje specifický druh nože. Nejdražší nůž neznamená, že bude nejvhodnější právě pro Vás a Vaše potřeby. V této lekci se naučíte, jaký nůž je nejvhodnější na jaký úkon.

Jak správně krájet

9 video bloků / 12:25 minut i

Přehrát ukázku
Stejně jako existují různé druhy nožů, můžeme také použít různé techniky krájení. Naučíme se, jak správně a rychle nakrájet různé druhy surovin na různé tvary a velikosti. Víte co je to julienne nebo chiffonade? V této lekci se to naučíte.

Broušení nožů na brusném kameni

5 video bloků / 14:35 minut i

Přehrát ukázku
Nůž je nejdůležitějším nástrojem a vizitkou každého kuchaře a proto musí být ostrý a dobře udržovaný. V této lekci si ukážeme různé druhy brusných kamenů a naučíme se jak na nich nůž správně nabrousit a jak ho udržet ostrý pomocí ocílky.

Vývary

Světlý vývar

5 video bloků / 10:34 minut i

Přehrát ukázku
Žádné vaření od základu se neobejde bez poctivého vývaru. Víte, jak takový vývar připravit, aby byl plný chuti a čirý a jaký je správný poměr kostí a zeleniny k množství vody? Chcete-li znát odpovědi na tyto a další otázky, podívejte se na tento kurz.

Tmavý vývar

5 video bloků / 10:35 minut i

Přehrát ukázku
Umění připravit tmavý vývar patří mezi základní dovednosti každého kuchaře. Víte, jaký je rozdíl mezi světlým a tmavým vývarem a jak se liší jejich příprava a použití? Dozvíte se, že je to velmi jednouché a výsledek stojí vždy za trochu úsilí a času.

Hovězí vývar, glace, demi-glace

5 video bloků / 10:07 minut i

Přehrát ukázku
Hovězí vývar je král mezi vývary a demi-glace je královnou mezi omáčkami. Chcete být králi a královnami mezi kuchaři? Pak musíte umět perfektně zvládnout přípravu jak hovězího vývaru od základu tak glace a demi-glace. Tento kurz Vám ukáže jak na to.

Ostatní vývary

5 video bloků / 9:27 minut i

Přehrát ukázku
Mezi ostatní vývary patří například rybí a zeleninový, ale také například vývar z mořských korýšů. Když připravujete krevety, vyhazujete jejich slupky? To je velká škoda! Příště to nedělejte a naučte se, jak z nich připravit lahodný vývar nebo omáčku.

Polévky

Polévky z vývarů

4 video bloků / 7:56 minut i

Přehrát ukázku
Polévky z vývarů patří v Čechách mezi velmi oblíbené. Chcete umět připravit polévkový vývar od základu z těch správných a čerstvých surovin, který bude plný chuti? Věděli jste, že vývar z kostí ještě není polévkou? Vše se naučíte v tomto kurzu.

Consommé

5 video bloků / 5:03 minut i

Přehrát ukázku
Consommé je maturita z polévek. Jeho příprava vyžaduje určité úsilí a zabere nějaký čas, ale výsledek rozhodně stojí za to. Dnes se s consommé v restauracích příliš často nesetkáme, proč to ale nezměnit! Tato lekce Vás naučí, jak složit maturitu z polévek.

Krémové polévky ze zeleniny a luštěnin

5 video bloků / 8:14 minut i

Přehrát ukázku
Krémové polévky jsou připraveny vařením zeleniny nebo luštěnin společně s aromatickými ingrediencemi a tekutinou. Naučíme se jednotlivé kroky jejich přípravy, jakými způsoby můžeme dosáhnout jejich finální konzistence a jak je můžeme dokončit.

Krémové polévky zahuštěné jíškou

5 video bloků / 17:58 minut i

Přehrát ukázku
Krémové polévky zahuštěné jíškou se ve většině případů připravují ze zeleniny s menším nebo žádným obsahem škrobu, která je vařena ve vývaru nebo mléce. Základem je tedy velouté, nebo bešamel omáčka.

Základní omáčky

Základy jíšky

5 video bloků / 6:18 minut i

Přehrát ukázku
Umění správně připravit jíšku by mělo patřit mezi dovednosti každého kuchaře. V této lekci se dozvíte, že existují tři základní barvy jíšky a že kromě barvy se od sebe liší zahušťovací schopností a také chutí.

Bešamel

6 video bloků / 7:49 minut i

Přehrát ukázku
Bešamel je jednou z 5 základních omáček, tak zvaných „mother sauce“. Zvládnutí jeho základní varianty Vám umožní připravovat širokou škálu jeho variací, jak jsou například Soubise, Creme nebo Mornay omáčky.

Velouté

6 video bloků / 7:05 minut i

Přehrát ukázku
Velouté je další z 5 základních omáček a tak z jeho základní varianty můžeme připravit širokou škálu různých omáček. Dozvíte se, že k jeho přípravě můžeme použít různé světlé vývary od rybího až po hovězí a že se výborně hodí jak k rybám, tak k masům.

Holandská omáčka

7 video bloků / 9:28 minut i

Přehrát ukázku
Holandská omáčka je jednou z 5 základních omáček, tak zvaných „Mother sauce“. V tomto kurzu se naučíme jak připravit krok po kroku její základní variantu, ale také její různé variace jako je omáčka Maltaise, Mousseline nebo populární Béarnaise omáčka.

Tomatová omáčka

5 video bloků / 7:27 minut i

Přehrát ukázku
Tomatová omáčka je další z 5 základních omáček. U této omáčky, stejně jako u ostatních, platí, že výsledný produkt bude jen tak dobrý, jak kvalitní suroviny jsme použili pro její výrobu. Zaměříme se proto na výběr surovin a kroky její přípravy.

Glace, demi-glace

4 video bloků / 8:09 minut i

Přehrát ukázku
Demi-glace je jednou z 5 základních omáček a k jeho přípravě budeme potřebovat omáčku Espagnole a tmavý vývar. V tomto kurzu se naučíme jak demi-glace krok po kroku připravit a také jak z tmavého vývaru připravit glace.

Máslová omáčka (beurre blanc)

6 video bloků / 12:49 minut i

Přehrát ukázku
Máslová omáčka, v originále beurre blance, patří mezi tradiční francouzské omáčky a její základní varianta je připravena emulzí bílého vína, šalotky a másla. Přidáním různých aromatických ingrediencí můžeme připravit širokou škálu jejích variací.

Jak pracovat se zeleninou a saláty

Kyselé zálivky (vinaigrette) a dresinky

6 video bloků / 11:20 minut i

Přehrát ukázku
Kyselé zálivky nebo dresinky se používají k ochucování salátů, zeleniny, ryb nebo mořských plodů. V této lekci si vysvětlíme rozdíl mezi kyselou zálivkou a dresinkem a mezi stabilní a nestabilní emulzí a naučíme se jak připravit jejich různé variace.

Zelenina - základy a pigmenty

5 video bloků / 10:54 minut i

Přehrát ukázku
Různé druhy zeleniny mají svou různou přirozenou barvu, která může být čistě bíla, svěže zelená, jasně oranžová nebo tmavě červená. Přirozená barva v zelenině je dána různými druhy pigmentů, které jsou v ní obsažené a které si v této lekci představíme.

Vaření zeleniny v páře

6 video bloků / 9:16 minut i

Přehrát ukázku
Vaření v páře je ideální kulinářská technika pro přípravu zeleniny, při které v ní zůstane většina nutričních hodnot a zachová si svůj tvar a svěží barvu. Ukážeme si jak připravit zeleninu před vařením a jak ji správně uvařit v páře, abychom ji nerozvařili a zachovala si svou přirozenou barvu.

Opékání a pečení zeleniny

 • Nový

7 video bloků / 16:32 minut i

Přehrát ukázku
Opékání a pečení zeleniny je kulinářská technika využívající suché teplo, při které se zkaramelizuje její povrch a zvýrazní se její přirozená chuť. Naučíme se, jak zeleninu správně opéct na pánvi nebo péct v troubě a jak správně připravit cibulku opečenou dozlatova dvěma různými technikami.

Jak pracovat s vejci

Jak připravit omeletu

4 video bloků / 8:47 minut i

Přehrát ukázku
Stalo se Vám někdy, že se Vám omeleta přilepila k pánvi, nebo byla vysušená, nebo se Vám na pánvi trhala? V této lekci se naučíte, jak omeletu vždy připravit tak, aby byla hladká a rovnoměrně žlutá na povrchu a krásně krémová a vláčná uvnitř.

Italská a španělská omeleta - frittata a tortilla

5 video bloků / 11:49 minut i

Přehrát ukázku
Frittata je vaječná omeleta italského stylu a tortilla je tradiční španělská omeleta. V tomto kurzu se naučíme jak je krok po kroku připravit a jak z jejich základní varianty připravit širokou škálu variací přidáním různých surovin.

Vejce - anatomie, vařená, pečená, míchaná, pošírovaná

6 video bloků / 18:33 minut i

Přehrát ukázku
Vejce jsou jednou ze základních surovin v gastronomii a jejich využití je velmi široké. V této lekci se naučíme základní informace o jeho anatomii a ukážeme si jak správně připravit vejce vařená, pečená, míchaná a pošírovaná.

Těstoviny a gnocchi

Jak připravit čerstvé těstoviny

9 video bloků / 15:15 minut i

Přehrát ukázku
Výroba čerstvých domácích těstovin je velmi jednoduchá a chuťový rozdíl ve srovnání s kupovanými sušenými je výrazný. Jakmile se naučíte jak je vyrobit a zjistíte jak jednoduché to je, začnete si je připravovat pravidelně.

Jak připravit domácí gnocchi

6 video bloků / 8:27 minut i

Přehrát ukázku
Vyrobit čerstvé domácí gnocchi není nic složitého a až vyzkoušíte, jak chutnají ve srovnání s kupovaným polotovarem, budete chtít už jen ty domácí. Naučíme se jaké brambory použít, jak je uvařit, a jak z nich připravit nadýchané těsto.

Rýže, obiloviny a luštěniny

Vaření rýže - risotto metoda

 • Ukázka zdarma

8 video bloků / 19:35 minut i

Vstoupit na kurz
Risotto metoda je jedním ze 4 způsobů vaření rýže. V této lekci se naučíme, jak krok po kroku, touto metodou připravit základní autentické italské risotto. Víte, jak vzniká krémová konzistence risotta? Toto a mnoho dalšího se v této lekci naučíte.

Vaření rýže - variace risotta

3 video bloků / 7:06 minut i

Přehrát ukázku
Jakmile zvládneme přípravu základního italského risotta, můžeme začít experimentovat s jeho variacemi. Ukážeme si, jak variace risotta připravit z různých omáček, pyré a dalších ingrediencí jako jsou například houby, šafrán, zelenina nebo chřest.

Vaření rýže - pilaf metoda

5 video bloků / 12:05 minut i

Přehrát ukázku
Vaření rýže pilaf metodou je jednou ze 4 základních metod přípravy rýže, mezi které patří dušení, vaření a risotto metoda. Je vhodná pro přípravu široké škály obilovin, my se ale zaměříme na vaření rýže, která je nejrozšířenější.

Rýže - vaření a dušení

8 video bloků / 16:38 minut i

Přehrát ukázku
Rýže je jednou ze základních surovin, která může být připravena čtyřmi základními metodami, mezi které patří dušení, vaření, pilaf a risotto. Každá z těchto metod nabízí velmi rozdílné výsledky v chuti a textuře a každá vyžaduje různé druhy rýže. V této lekci se zaměříme na metodu vaření a dušení.

Jak připravit polentu

5 video bloků / 12:13 minut i

Přehrát ukázku
Polenta je pokrm italského původu, který se připravuje vařením kukuřičné mouky v horké tekutině, dokud nezměkne a není krémová. Ukážeme si různé druhy kukuřičné mouky a správné poměry při jejím vaření v různých tekutinách, jako je mléko nebo vývar. Naučíme se jak polentu připravit krok po kroku.

Jak uvařit sušené luštěniny

 • Nový

5 video bloků / 13:56 minut i

Přehrát ukázku
Sušené fazole, čočka, cizrna, hrách a sója patří do skupiny luštěnin. Jsou skvělým zdrojem bílkovin, vlákniny a sacharidů, a proto jsou důležitým prvkem ve stravě vegetariánů. Naučíme, jak je nakoupit a skladovat, jak je namočit před vařením a jak je správně uvařit.

Rýže - anatomie, zpracování a druhy

4 video bloků / 8:18 minut i

Přehrát ukázku
Rýže je jednou ze základních surovin, která se pěstuje na rýžových polích hlavně v Asii a Africe a konzumuje se doslova po celém světě. Její příprava je velmi jednoduchá a v této lekci si ukážeme její anatomii a zpracování včetně základního rozdělení na krátkozrnnou a dlouhozrnnou.

Jak pracovat s masem

Jak opékat hovězí steaky

8 video bloků / 16:38 minut i

Přehrát ukázku
Umění připravit hovězí steak dle požadovaného stupně propečení patří k jedné z nejžádanějších kulinářských dovedností. V této lekci se naučíte jednotlivé kroky přípravy tak, abyste vždy servírovali rovnoměrně propečený a šťavnatý steak.

Jak opékat ostatní steaková masa

7 video bloků / 11:53 minut i

Přehrát ukázku
Mezi ostatní steaková masa patří například kuřecí a kachní prso, vepřová kotleta nebo vepřová panenka. Naučíme se různé metody opékání, jako je například „basting“, které nám zajistí, že hotové maso bude šťavnaté a rovnoměrně propečené.

Jednotlivé části hovězího masa - Interaktivní býk

 • Ukázka zdarma
 • Nový

0 video bloků / 0:00 minut i

Vstoupit na kurz
Chcete se naučit kde najít jednotlivé části hovězího masa? Podívejte se na našeho interaktivního býka, ve kterém najdete všech 30 částí včetně fotek a popisku jednotlivých druhů masa.

Jak pracovat s drůbeží

Základy práce s drůbeží

6 video bloků / 8:10 minut i

Přehrát ukázku
Mezi nejpopulárnější druh drůbeže patří kuře, my se v této lekci podíváme také na další druhy, jako je například krůta, kachna a husa. Naučíme se, jaký je rozdíl mezi bílým a tmavým masem, mezi prsem, stehnem a křídlem a jak s různými částmi pracovat.

Porcování a vykosťování drůbeže

4 video bloků / 9:58 minut i

Přehrát ukázku
Umění naporcovat a vykostit celé kuře by mělo patřit mezi dovednosti každého kuchaře. V této lekci si ukážeme jak drůbež naporcovat na jednotlivé části jako je prso, stehno a křídlo, ale také jak vykostit například celé kuře pro přípravu rolády.

Nakládání a marinování

Nakládání masa do solného nálevu (brining)

6 video bloků / 10:16 minut i

Přehrát ukázku
Nakládání masa do solného nálevu je kulinářská technika, která se používá pro libová masa, která mají nízký obsah tuku a při teplených úpravách mají tendenci se vysušovat. Naučíme se jak připravit základní solný nálev a jak do něj maso správně naložit.

Nakládání masa do marinády

6 video bloků / 15:32 minut i

Přehrát ukázku
Marinování je kulinářská technika, která se používá pro různá masa, ryby, mořské plody nebo zeleninu a jejím hlavním benefitem je zvýraznění chuti a zachování šťavnatosti nakládané suroviny. Naučíme se co to je marináda, jaké jsou její základní ingredience a jak připravit její různé varianty.

Jak pracovat s rybami

Jak opékat ryby

7 video bloků / 14:56 minut i

Přehrát ukázku
Chcete se naučit jak správně opéct různé druhy ryb od nízkých filetů netučných ryb až po vysoké filety tučných ryb? Tato lekce se zaměřuje na různé techniky opékání tak, abyste vždy dosáhli krásně opečené ryby a šťavnatého vnitřku.

Ryby - jednotlivé druhy a jejich filetování

8 video bloků / 23:19 minut i

Přehrát ukázku
Správné filetování a porcování ryb je užitečná dovednost pro každého kuchaře. Naučíme se jak filetovat ryby v závislosti na jejich druhu a jak větší filety dále naporcovat. Ukážeme si také různé způsoby, jak z rybího filetu odstranit kůži.

Metody vaření - suché teplo

Jak opékat na pánvičce

7 video bloků / 11:10 minut i

Přehrát ukázku
Chcete se naučit jakou pánvičku použít při opékání různých surovin, jak ji správně rozehřát a jak dosáhnout zlatavé a křupavé kůrčičky a zároveň šťavnatého vnitřku? Víte, co je to vodní test? Chcete znát odpovědi? Pak je tato lekce určená právě pro Vás.

Pečení masa a klasické pečeně

6 video bloků / 11:33 minut i

Přehrát ukázku
Pečení masa je kulinářská technika, kterou by se měl naučit každý kuchař. Její správné zvládnutí je nezbytné při přípravě klasických pečení jako je například vepřová pečeně nebo roastbeef. Naučíme se jak pokaždé připravit šťavnaté a rovnoměrně propečené maso.

Vaření metodou Sous-vide

6 video bloků / 15:36 minut i

Přehrát ukázku
Sous-vide je francouzský výraz a znamená „ve vakuu". Při této kulinářské technice jde ale hlavně o nízkou a přesnou teplotu vaření. Naučíme se jak „sous-vide“ metodu použít při vaření surovin jako je například maso, ryby, zelenina a ovoce.

Grilování - druhy grilů a metody grilování

5 video bloků / 10:57 minut i

Přehrát ukázku
Grilování je velmi oblíbená kulinářská technika, která už se dnes nevyužívá jen v létě, ale je populární celý rok. Dnešní grily se svým příslušenstvím umožňují připravovat širokou škálu surovin různými kulinářskými technikami. V této lekci si představíme různé druhy grilů na plyn a dřevěné uhlí.

Grilování - maso a drůbež

10 video bloků / 26:12 minut i

Přehrát ukázku
Naučíme se různé způsoby a kroky při grilování masa a drůbeže. Vysvětlíme si proč je důležité maso temperovat a co to znamená, ukážeme si různé způsoby grilování, naučíme se jak dosáhnout různých stupňů propečení, jak upéct maso uvnitř grilu pod poklopem a proč je důležité nechat ho odpočinout.

Grilování - ryby, mořské plody a zelenina

5 video bloků / 12:05 minut i

Přehrát ukázku
Naučíme se různé způsoby a jednotlivé kroky při grilování ryb, mořských plodů a zeleniny. Ukážeme si, jak správně grilovat různé druhy rybích filetů, rybích steaků a celých ryb tak, abychom dosáhli dozlatova opečené kůrky nebo kůže a ryba přitom zůstala šťavnatá.

Opékání ve wok pánvi

 • Nový

6 video bloků / 20:58 minut i

Přehrát ukázku
„Stir fry“ je technika, která využívá opékání při vysoké teplotě v klasické wok pánvi. V této lekci si ukážeme 5 základních komponentů metody stir fry, naučíme se metodu zvanou "velveting" a představíme si základní principy této kulinářské techniky.

Než začneme opékat ve wok pánvi

 • Nový

6 video bloků / 16:42 minut i

Přehrát ukázku
„Stir fry“ je kulinářská technika, která využívá opékání při vysoké teplotě nejčastěji v klasické wok pánvi. V této lekci si vysvětlíme základní techniku opékání ve wok pánvi, důležitost vysoké teploty a zaobleného tvaru wok pánve. Naučíme se jak správně vybrat a vypálit wok pánev.

Obalování v trojobalu a v těstíčku

 • Nový

6 video bloků / 16:38 minut i

Přehrát ukázku
Obalování v trojobalu a v těstíčku dává obaleným surovinám křupavou texturu, dodatečnou chuť a zachovává je šťavnaté. Naučíme se, jak správně připravit trojobal nebo těstíčko, jaký je mezi nimi rozdíl a jaké jsou jejich základní komponenty.

Jak správně smažit

 • Nový

6 video bloků / 17:09 minut i

Přehrát ukázku
Mělké smažení v pánvi a fritování jsou metody vaření využívající suché teplo, při kterém jsou obalené suroviny smažené v horkém oleji. Naučíme se rozdíl mezi smažením a fritováním, jak správně smažit a fritovat, jak vybrat správný tuk a jakou zvolit teplotu.

Pečení chleba a pečiva

Stádia pečení chleba a pečiva

 • Nový

8 video bloků / 19:36 minut i

Přehrát ukázku
V této lekci se naučíme 8 kroků při pečení chleba 1) příprava a vážení surovin 2) míchání a hnětení těsta 3) fermentace a kynutí těsta 4) zmáčknutí a porcování těsta 5) základní tvarování těsta 6) finální tvarování těsta 7) kynutí vytvarovaného těsta 8) pečení

Pekařské základy

 • Nový

7 video bloků / 26:09 minut i

Přehrát ukázku
V této lekci se naučíte základní informace o pšenici a žitě, o tom jak funguje lepek, o druzích pšeničných a žitných mouk, o droždí a o tom jak v pekařských základech funguje voda, sůl a cukr.

Metody vaření - vlhké teplo

Dušení masa a klasické české omáčky

7 video bloků / 19:27 minut i

Přehrát ukázku
Klasické české omáčky, jako například hovězí svíčková, guláš nebo kuře na paprice patří neodmyslitelně k české gastronomii. Naučíme se jaké kulinářské techniky použít a jak je správně připravit tak, aby se za nás naše babičky nemusely stydět.

Konfitování masa

5 video bloků / 9:23 minut i

Přehrát ukázku
Konfitování je velmi oblíbená kulinářská technika v české gastronomii. Zjednodušeně řečeno se jedná o pomalé dušení v tuku při nízké teplotě. Naučíme se jak konfitovat krok po kroku tak, abychom ve výsledku vždy dosáhli křehkého a šťavnatého masa.

Moderní technologie

Moderní technologie - FRIMA multifunkční zařízení (1.část)

8 video bloků / 21:35 minut i

Přehrát ukázku
Vaření, opékání, dušení, restování, smažení, fritování, nízkoteplotní úpravy… jednoduše lépe, v jednom přístroji. Vaří až 3x rychleji, dosáhne 200°C za 90 sec a má až o 40% menší spotřebu energie.

Moderní technologie - Konvektomat (1. část)

8 video bloků / 19:44 minut i

Přehrát ukázku
Konvektomat je špičkové multifunkční zařízení umožňující vaření, pečení, smažení, grilování, gratinování a noční nízkoteplotní úpravy s dokonalou kvalitou pokrmů a snadnou obsluhou. Ukážeme si jak konvektomat při jednotlivých tepelných úpravách správně používat

Moderní technologie - Konvektomat (2. část)

9 video bloků / 17:50 minut i

Přehrát ukázku
Konvektomat je špičkové multifunkční zařízení umožňující širokou škálu tepelných úprav. V této druhé části se zaměříme na finální úpravy pokrmů jako je prudké opékání a gratinování, udržování pokrmů a tepelné úpravy využívající páru jako je vaření v páře nebo sous-vide.

Moderní technologie - FRIMA multifunkční zařízení (2.část)

10 video bloků / 22:54 minut i

Přehrát ukázku
Vaření, opékání, dušení, restování, smažení, fritování, nízkoteplotní úpravy… jednoduše lépe, v jednom přístroji. Vaří až 3x rychleji, dosáhne 200°C za 90 sec a má až o 40% menší spotřebu energie.
Preferujete původní verzi KU? Zobrazit ji můžete zde